Kategorie
Relacje

Merida Mazovia MTB Marathon 23.IX.2012 – Rawa Mazowiecka

Interwałowy maraton z cyklu Merida Mazovia MTB Marathon w Rawie Mazowieckiej..

23 września cykl Merida Mazovia MTB Marathon gościł w Rawie Mazowieckiej. Przy ładne pogodzie kolarze zmagali się z szybką trasą przebiegającą w całości na terenie malowniczej Wysoczyzny Rawskiej. Interwałowy charakter trasy wszystkim przypadł do gustu, co miało odzwierciedlenie w osiągniętych przez naszych zawodników wynikach. Liczne Rywalizację najmłodszych zawodników na dystansie HOBBY wygrali nasi zawodnicy: Maria Chrzanowska w kategorii HK1 oraz Mateusz Cywiński w kategorii HM1. Świetne wyniki osiągnęły nasze zawodniczki również na dystansie MEGA: zwycięstwa w swoich kategoriach odnisły Urszula Luboińska (kategori K3) oraz Magdalena Fejfer (kategoria K2). Obie zawodniczki umocniły tym samym swoje wysokie pozycje w klasyfikacji generalnej cyklu. Wśród męższyzn rywalizujących na dystansie MEGA najlepsze wyniki osiągnęli przekraczający linię mety tuż za medalową pozycją Tomasz Kuczewski (4 pozycja w kategorii M5) oraz 14 w kategorii M3 Damian Kawecki. Na najdłuższym dystansie GIGA wystartowało tym razem czterech zawodników reprezentujących nasz team. Najszybszy po raz kolejny w tym sezonie okazał się Roman Abramczyk – 9 miejsce w kategorii M3. Punkty do klasyfikacji drużynowej zdobył również Paweł Wilk – 16 w kategorii M3.Wyniki:
HOBBY

3 HK1 Maria Chrzanowska
8 HK1 Marcelina Świderska
18 HK1 Alicja Dziurdziak

1 HM1 Mateusz Cywiński
2 HM1 Cyprian Świderski
16 HM2 Michał Chrznowski
5 HM1 Tomasz Patorski
7 HM1 Antoni Świderski
10 HM1 Antoni Ripper

FIT

11 FK3 Kalina Stawnicka

MEGA

1 K3 Urszula Luboińska
1 K2 Magdalena Fejfer

14 M3 Damian Kawecki
24 M3 Łukasz Kossakowski
35 M3 Sławomir Mazurek
4 M5 Tomasz Kuczewski
58 M3 Piotr Kubera
32 M2 Michał Choda

GIGA

9 M3 Roman Abramczyk
16 M3 Paweł Wilk
18 M3 Zdzisław Trybuła
14 M2 Tomasz Szymański