Vitarade i PTU Eclipse BikeTires.pl razem w 2012


Każdy sportowiec nie tylko rowerzysta wie jak ważna w procesie treningowym i podczas startów jest odpowiednia suplementacja. Dlatego wybór partnera który zaopatrzy nas w odżywki zawsze wzbudza wiele emocji. Postanowiliśmy nie eksperymentować na własnych organizmach i zaufaliśmy marce Vitarade bazującej na renomowanym Vitargo®. Vitarade od sezonu 2012 jest naszym oficjalnym partnerem suplementacyjnym. Wrażeniami z używania produktów Vitarde podzieliła się najlepsza zawodniczka naszego teamu Ula Luboińska.

Podczas wszystkich startów używam Vitarade® EL fueled by Vitargo® napoju węglowodanowy z eletrolitami oraz żelu energetycznego Vitarade Energy Gel fueled by Vitargo® .

W kilku słowach, jestem z tych produktów bardzo zadowolona. Żele Vitarade mają orzeźwiający smak cytrusowy, jedna saszetka starcza na 2 -3 aplikacje. Bardzo mi odpowiada to, że saszetka jest otwierana poprzez oderwanie foliowej końcówki, co znacznie ułatwia szybkie użycie, bo nie trzeba niczego odkręcać i można spokojnie się posilić z jedną ręką na kierownicy. Dzięki gęstej konsystencji żelu, otwarte opakowanie dobrze przechowuje się w kieszonce i nie ma obaw, że się wyleje. Energetycznie żel jest wydajny i sycący, jedna aplikacja spokojnie wystarcza dla mnie na ok. 40 minut.

Elektrolity są mają podobny smak i dobrze nawadniają dostarczając przy tym dodatkowo energii przez cały czas trwania wysiłku.

Zestaw Vitarade jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości i z całą pewnością będę korzystać z tych produktów przez kolejne miesiące.

http://vitarade.pl